Підберемо квартиру саме для Вас!

Відтепер можливе бронювання погодинно!

Усі квартири від власника.

Місто Львів ввійшло в п'ятірку міст, які варто відвідати в 2014 році.
Це місто-казка. Місто романтичних побачень, сповнення мрій.

Гуляючи містом занурюєшся в історію, загадку цих старинних споруд, в яких жили, відпочивали, розвивалися події 750-річної давнини.
Варто побувати у Львові і відчути цей дух минулих років і Вам не захочеться залишати це місто.
Ви можете знайти інформацію про відпочинок в Карпатах тут - Отдых в Карпатах

7 речей, які не можна пропустити у Львові

Оглянути місто з ратуші
Для мешканців та гостей міста піднятись на Ратушу - це "погляд на казку". Тут можна помилуватися краєвидами древнього міста, помріяти, загадати бажання... Оглядовий майданчик на ратуші відкритий з 1851 року. Ще тоді львів’яни піднімались на вежу, щоб подивитись на чудовий краєвид всієї центральної частини Львова. Для того, щоб потрапити на оглядовий майданчик, вам доведеться подолати 408 сходинок. Сучасна ратуша має прямокутну форму. Це чотириповерхова будівля з внутрішнім подвір'ям і триярусною квадратною вежею заввишки 65 м. Також усі бажаючі можуть подивитися на роботу механізму одного з найстаріших в Україні годинників. Йому понад 160 років і він родом з Відня.
Адреса: Львівська міська рада — пл. Ринок, 1 (4 поверх). Години роботи: щоденно з 9.00-17.00.
Піднятись на замкову гору
Неспішна прогулянка по вулиці Кривоноса і парку “Високий Замок” приведе вас до Замкової гори, піднявшись на яку вашому оку відкриється неймовірний краєвид міста. Оглядовий майданчик знаходиться на висоті 413 метрів над рівнем моря. Це штучний курган, насипаний в 1869—1900 роках польською громадою міста на честь 300-ліття Люблінської унії. Окрім цього, Замкова гора або гора «Високий Замок» являє собою комплекс пам'яток: парк "Високий замок", заснований в 1835 році; городище давньоруського міста Львова (пам'ятка археології національного значення); грот і скульптури левів (пам'ятки архітектури національного значення), і власне рештки Високого замку, який був збудований в XІІІ ст. під керівництвом Галицько-Волинського князя Лева на Замковій горі. Закладення кам'яного, так званого Високого замку, в 1362 за традицією приписується польському королю Казимиру III, що захопив Галицьку Русь. У 1869 майже повністю знищені залишки старої фортеці були розібрані. Зберігся лише фрагмент південної кам'яної стіни з бійницями, що обгороджувала в'їзд на територію замку.
Адреса: Парк “Високий замок” - вул. М Кривоноса
Потрапити на міське свято
В цьому чудовому місті Вас ніколи не залишить відчуття свята, коли б Ви його не відвідали: взимку, навесні, влітку, восени - у будь-яку пору року можна насолодитись неповторним дійством одного з численних фестивалів Львова - фестивальної столиці України. А фестивалів у Львові понад 50 і на будь-який смак! Відкрийте для себе Львів «Джазовий», чи «Шоколадний», чи «Кавовий» і ви поринете в атмосферу радості та свята.
Сплануйте, який саме фестиваль Ви відвідаєте, перейшовши за посиланням:
http://www.ot-ot.lviv.ua/uk/types/festivals/
Спробувати львівської чоколяди
Історія шоколаду почалась у Львові ще за часів Середньовіччя, й тепер разом з пивом та кавою він є одним з головних гастрономічних скарбів, що здатний привабити гостей міста давніми традиціями. Ще у 19 столітті шоколад зі Львова експортувався до всієї Європи. Разом з шоколадом місто подарує вам емоції та почуття, народжені у Львові. І це не тому, що ми вирощували кращі какао боби чи володіли надзвичайними технологіями, просто наші кондитери зуміли вкласти у кожну зроблену цукерку, кожну плитку справжнього шоколаду маленький, але завжди найсолодший кусочок рідного Львова!
Адреси:
• «Фреска» - вул. Краківська, 9
• «Львівська майстерня шоколаду» — вул. Сербська, 3, вул. Січових Стрільців
• «Кентавр» – пл. Ринок, 34
• «Вероніка – просп.. Шевченка, 21
• Цукерня – вул. Староєврейська, 3
Скуштувати львівської кави
Історія кави по-львівськи розпочалася у кінці 18 століття, з приходом австріяків, які і відкрили для львів’ян усі тонкощі кавоваріння, створюючи у місті численні цукерні та кав’ярні, де заможні мешканці міста могли скуштувати і насолодитися цим напоєм. Кава ставала все популярнішою у різних колах суспільства, і дуже скоро увесь Львів захворів кавоманією. Пройшло чимало часу, а любов до кави не зникла: львів'яни так і залишились справжніми поціновувачами кави, а у львівських кав'ярнях можна відчути багатий смак кави. Та що там смак! Тут через філіжанку з чорним терпким напоєм, передається уся історія Львова.
Адреси затишних кав‘ярень:
• Віденська кав‘ярня - пр. Свободи, 12
• Світ кави - пл. Катедральна, 6
• Кав'ярня-галерея "Штука" - вул. Котлярська, 8
• Вірменка - вул. Вірменська, 19
• Галка - вул. Ковжуна, 4
• Вероніка - пр. Шевченка, 21
• Відкрита кав'ярня «Діана на Ринку» - пл. Ринок, коло фонтану «Діана»
• Золотий дукат - вул. Федорова, 20
• Мапа - вул.: Галицька, 16
• Цукерня - вул. Староєврейська, 3
• Фреска - вул. Краківська, 9
• Дзиґа - вул. Вірменська, 35
• Кафе 1 – пл. Катедральна, 5
• Копальня кави – пл. Ринок, 10
Почути львівських сурмачів
Сурмачi до нашого мiста "прийшли" у XIV столiттi з розвитком магдебурзького права. Коли у Львовi склали привiлейовану громаду, то одним з атрибутiв мiського самоврядування стала справа сурмача. На сьогоднішній день цю традицію відновили. Кожен гість міста може почути сурмачів, варто лишень стати навпроти головного входу в Ратушу о певній годині (пл. Ринок 1)
• Будні дні – о 12.00
• Вихідні дні – з 9.00 – 21.00 (кожну годину)
Відшукати львівських левів
Яких звірів у Львові найбільше? Зрозуміло, що левів: грізних, усміхнених, сплячих... Є навіть крилаті леви та лев з двома тулубами. У кожного з них своє власне історичне місце у затишку львівських вулиць І хтозна, а може, все місто існує тільки в їх уяві...Якщо ж ви все-таки наважились на їх пошуки, то ось вам від нас маленька підказка )
Підказка:
1. пл. Ринок, 1
2. пл. Ринок, 14 «Венеційська кам’яниця»
3. пл. Ринок, 4, «Чорна кам’яниця»
4. вул. Руська, 4
5. вул. Руська, 8
6. вул. Руська, 20
7. вул. Підвальна, 4
8. пл. Галицька, 10
9. вул. кн. Романа, 6
10. вул. Галицька, 11
11. пл. Катедральна,1
12. пл. Катедральна, 2
13. пл. Ринок, 25
14. пл. Ринок, 28
15. пл. Ринок, 31
16. пл. Ринок, 38
17. вул. Вірменська, 7 (брама)
18. пр. Свободи, 12 (Віденська кав’ярня)
19. вул. Січових Стрільців, 2
20. вул. Університетська, 1 (Львівський національний університет імені Івана Франка)
21. пл. св. Юра, 5 (собор св. Юра)
22. вул. Чупринки, 50-52
23. вул. Коперника, 27
24. Високий замок

ЛЬВІВ - ТО Є ЛЬВІВ.

Relax.lviv.ua©2014
Украина онлайн Credit Card Logos